با امکان WiFi و سیم کارت

اگر قصد تجهیز محل کار یا سکونت خود به دزدگیر هوشمند دارید، این بسته کامل را پیشنهاد میکنیم. با توجه باینکه کلیه تجهیزات این دزدگیر هوشمند بصورت بیسم هستند ، نیاز به هیچگونه سیم کشی ندارید . کافی است سیم کارت را داخل آن قرار داده و به راحتی با استفاده از اپ موبایل آن را به شبکه وای فای متصل کنید. شما در زمانی کمتر از ۱۵ دقیقه میتوانید این سیستم را نصب و راه اندازی کنید. با توجه باینکه دستگاه مرکزی این دزدگیر دارای باطری میباشد نگران قطع برق نخواهید بود و حتی در خارج از منزل پیام مربوط به قطع و وصل برق را دریافت خواهید کرد. بسته این دزدگیر شامل کلیه ملزومات از قبیل آژیر داخلی ، حسگر حرکتی ، حسگر درب و پنجره و ریموت کنترل است.سنسورها و چشمی ها را در محل هایی مانند ورودی درب اماکن، رو به پنجره ها و سایر محل هایی که امکان ورود غیر قانونی در زمان عدم حضور شماست نصب کنید تا بلافاصله بعد از تشخیص حرکت در هرکدام از محل های یاد شده این سیستم امنیتی اعلام سرقت را فعال کنند.

شما هشدارهای این دزدگیر هوشمند را از دو طریق اینترنت و sms دریافت کرده و در صورت نیاز میتوانید با اپلیکیشن موبایل آن را مدیریت کنید.

هاب اصلی کنترل کننده وظیفه ارتباط با همه سنسورها را بر عهده دارد. هنگامی که حسگرها فعال میشوند ، مثلاٌ قسمت های ورودی مهم از قبیل درب یا پنجره ها باز می شوند ، یا هنگامی که حضور افراد تشخیص داده میشود ، پیام هشدار برای شما ارسال می شود.

نصب DIY ، بدون نیاز به تخصص خاص یا حضور نصاب در محل توسط مصرف کننده قابل انجام است. شما میتوانیدکل سیستم را بدون نیاز به ابزار یا هرگونه نصب حرفه ای تنظیم کنید و در صورت نیاز اجزای آن را  در آپارتمان یا دفترکار گسترش دهید.

 این سیستم میتواند در کنار سایر محصولات از قبیل دوربین و لوازم جانبی علاوه بر امنیت، کاربرد هوشمند سازی ساختمان را نیز داشته باشد.

قابلیتها و امکانات:

 • دارای ۲۴ زون بیسیم
 • دارای ۵ نوع زون
 • امکان تعریف ۳ گروه آلارم
 • دسته بندی ۶ گروه تماس
 • دسته بندی ۳ گروه اس ام اس
 • دارای باطری داخلی
 • دارای شارژر داخلی
 • قابلیت ارسال هشدار باطری
 • امکان ارسال هشدار قطع برق و شبکه
 • دارای آژیر داخلی
 • پشتیبانی از آژیر بی سیم (۴۳۳ مگاهرتز)
 • امکان کد لرنینگ برای سنسور های بی سیم

نصب سیستم دزدگیر اماکن هوشمند Onsmart

این دزدگیر یک سیستم هشدار بی سیم است، بنابراین نیازی به کابل کشی در سراسر خانه شما نیست. از روتر WiFi منزل شما برای برقراری ارتباط با برنامه های iOS یا Android استفاده می کند.  دستگاه اصلی قابل نصب بروری دیوار میباشد. همچنین میتوانید با پایه رومیزی دستگاه را برروی میز قرار دهید. نصب سنسورها روی در، پنجره و دیوار آسان است. فقط نوار دو طرفه را جدا کنید و سنسورها را روی در یا دیوار نصب کنید.

سنسور حرکت نیز به راحتی روی دیوار نصب می شد. آنها دارای یک براکت چرخشی هستند که به شما امکان می دهد سنسور را در هر جهتی زاویه دهید. می توانید براکت را با استفاده از نوار دو طرفه ارائه شده یا با پیچ نصب کنید. سنسورهای حرکتی توسط دو باتری AAA تغذیه می شوند. بسته به جایی که آنها نصب کرده‌اند، می‌توانید تا یک سال کار کنید.

 

نصب سنسور در/پنجره نیز بسیار آسان است. فقط روکش چسب را بگیرید و بچسبانید. این سنسور از باتری استاندارد CR2032 استفاده می کند.  یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این سنسورها این است که یک LED ارائه می‌دهند که هر زمان حسگر تشخیص داد درب/پنجره باز است، به رنگ قرمز چشمک می‌زند.

تنظیمات اصلی و شناسایی سنسور ها بروی کنترلر مرکزی به راحتی و با چند تنظیم ساده انجام میشود.

پس از شناسایی سنسور ها به دستگاه ، حال این سنسور ها هستند که با تشخیص های خود سیگنال هایی را به دستگاه اصلی دزدگیر ارسال میکندد و دستگاه با توجه به تنظیماتی که کاربر بر روی آن ست کرده تصمیمات هشداری را میگیرد.

به عنوان مثال آژیر به صدا در می آید ، به شماره موبایل های تنظیم شده پیامک هشدار ارسال میکند یا تماس میگیرد.